WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

Producent: Opto

21,29 zł z VAT 17,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM1) multimode - wielomodowy, 62,5/125µm Duplex 3.0mm LSZH 0,5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

73,04 zł z VAT 59,38 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator