WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

Producent: Opto

20,96 zł z VAT 17,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM1) multimode - wielomodowy, 62,5/125µm Duplex 3.0mm LSZH 0,5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

24,56 zł z VAT 19,97 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 2m

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator