WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

Huawei SmartAX MA5801-GP08-H3 GPON OLT

Producent: Huawei

22 532,55 zł z VAT 18 319,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei SmartAX MA5801-GP08-H3 to terminal optyczny OLT. Terminal zapewnia dostęp do gigabajtowych pasywnych sieci optycznych (GPON) i obsługuje rozwiązania Fiber To The Home (FTTH), Fiber To The Office (FTTO) i Fiber To The Machine (FTTM). Zapewnia wszystkie usługi za pośrednictwem jednej sieci światłowodowej, upraszczając architekturę sieci i zmniejszając wydatki operacyjne (OPEX). 

MA5801-GP08-H3 to kompaktowy OLT w obudowie 1U. 

Urządzenie pochodzi z dystrybucji Huawei Polska. Urządzenie jest objęte krajową gwarancją oraz wsparciem technicznym. Towar na zamówienie, okres oczekiwania do 6 tygodni.

Moduł wentylatora:
Zapewnia funkcje takie jak odprowadzanie ciepła, monitorowanie i regulacja prędkości, aby zapewnić pracę urządzenia w stabilnej temperaturze.
 
Moduł zasilania:
Zasila on każdy moduł płytki.
 
Port zasilania prądem stałym:
Podłączany do prądu stałego –48/–60 V.
 
Port GPON:
8 portów GPON dla dostępu do usługi GPON.
 
Port upstream (optyczny 10GE/GE):
4 porty 10GE/GE do transmisji upstream.
 
Port monitorowania środowiska:
Podłączony do czujników cyfrowych.

Lekki i mały:
Lekki OLT waży mniej niż 5 kg i zajmuje 1 U miejsca instalacyjnego.
 
Wysoka niezawodność:
Obsługuje podwójne zasilacze prądu przemiennego (AC) lub prądu stałego (DC), zapewniając elastyczne zasilanie i wysoką niezawodność.

W zestawie:
  • 1x welousługowy moduł dostępowy H90Z12MAGP08: MA5801-GP08-H3, podwójne zasilacze AC, wspiera 8x portów GPON, 4x porty 10GE/GE (w tym moduły SFP 8xClass C+), brak zegara Stratum 3
  • 2x zewnętrzny zestaw kabli CC13EU300: przewód zasilający, europejski kabel zasilający AC, 250V 10A, 3m, PFSM, C13SF, 250V, 10A, czarny
  • 8x H80SGPONRTU01 (oprogramowanie i licencja): port PON RTU, w oparciu o port PON
  • 1x H80S0BSP02 (oprogramowanie i licencja): podstawowy pakiet oprogramowania
Parametry
Huawei OptiXaccess EA5801E-GP08 (MA5801E-GP08)
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
Bez uszu montażowych: 43,6 x 442 x 220 mm
W tym uszu montażowych IEC: 43,6 x 482,6 x 220 mm
W tym uszu montażowych ETSI: 43,6 x 535 x 220 mm
Maksymalna masa w pełni załadowana (DC)
5 kg
Tryb zasilania
Zasilacz DC (podwójna rezerwa)
Zasilacz AC (podwójna rezerwa)
Zakres napięcia roboczego
Zasilanie DC: –38,4 V do –72 V
Zasilanie AC: 100–240 V
Napięcie znamionowe
Zasilanie DC: –48 V/–60 V
Zasilanie AC: 110 V/220 V
Maksymalny prąd wejściowy
Zasilanie DC: 6 A
Zasilanie AC: 2,5 A
Temperatura otoczenia
–40°C do +65°C
Urządzenie można uruchomić przy najniższej temperaturze –25°C.

Uwaga:
Temperatura +65°C odnosi się do najwyższej temperatury zmierzonej na otworze wlotu powietrza szafy serwisowej.
Wilgotność otoczenia
5%–95% wilgotności względnej
Ciśnienie atmosferyczne
70–106 kPa
Wysokość
Poniżej 4000 m

Uwaga:
Gęstość powietrza zmienia się wraz z wysokością i wpływa na rozpraszanie ciepła przez urządzenie, więc temperatura środowiska pracy urządzenia zmienia się wraz z wysokością.
Zdolność przełączania systemu
Poniżej 4000 m

Uwaga:
Gęstość powietrza zmienia się wraz z wysokością, co wpływa na zdolność odprowadzania ciepła przez urządzenia, dlatego temperatura pracy urządzenia zmienia się wraz z wysokością.
Adresy MAC
32768
Uzyskaj dostęp do ONT
256
Tabela routingu IPv4
8192
Tabela routingu IPv6
4096
Tabela ARP
16384
Bitowa stopa błędów (BER) przy pełnym obciążeniu
BER mniejszy niż 10 e-10 dla portu przesyłającego dane przy pełnym obciążeniu
10 portów upstream GE/GE
4
Porty serwisowe
8 GPON
Pobór energii
Pobór mocy statycznej:
Zasilanie DC: 50 W
Zasilanie AC: 51 W

Typowy pobór mocy:
Zasilanie DC: 85 W
Zasilanie AC: 88 W

Maksymalny pobór mocy:
Zasilanie DC: 90 W
Zasilanie AC: 94 W

Uwaga: Zużycie energii przez urządzenie jest obliczane na podstawie następujących warunków:
Pobór mocy statycznej: 25°C, brak modułu optycznego w jakimkolwiek porcie optycznym i brak uruchomionych usług.
Typowy pobór mocy: 25°C, transmisja upstream 4 x 10 GE, 16 portów GPON, pełna konfiguracja usług i pełny ruch.
Maksymalny pobór mocy: 50°C, transmisja upstream 4 x 10 GE, 16 portów GPON, pełna konfiguracja usług i pełny ruch.

Produkty z tej samej kategorii

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

88,46 zł z VAT 71,92 zł netto

szt

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.

Producent: Huawei

161,14 zł z VAT 131,01 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator