WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 2.67Gbps, LC SM, CWDM TX1470-1610, DDM

Producent: Optec

832,83 zł z VAT 677,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 2,67 Gbps LC SM
Długość fali TX
1470-1610 nm (8 długości fali)
Długość fali RX
otwarta nm
Zasięg portu
18dB
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Coarse Wave  Division Multiplexing (CWDM)
tak
Digital Diagnostics Monitoring              (DDM)
tak
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

896,06 zł z VAT 728,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator