WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 1.25Gbps, LC SM, 120km, Dual Fiber TX1550

Producent: Optec

1 009,90 zł z VAT 821,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1550 nm
Zasięg portu
120 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

41,09 zł z VAT 33,41 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

395,22 zł z VAT 321,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator