WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1331

Producent: Option

261,74 zł z VAT 212,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1331 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 80km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1331nm
Długość fali RX
1331nm
Zasięg portu
80km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1591

1000Base-LX (1591nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

239,78 zł z VAT 194,94 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1391

1000Base-LX (1391nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

239,78 zł z VAT 194,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator