WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 2.67Gbps, LC SM, 80km, TX1550, DDM

Producent: Optec

1 158,66 zł z VAT 942,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 2,5 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1550 nm
Zasięg portu
80 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1331

1000Base-LX (1331nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

265,02 zł z VAT 215,46 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

102,29 zł z VAT 83,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator