WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Producent: XDK

PROMOCJA 92,25 zł z VAT 137,86 zł 75,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Extralink 1GE ONU EPON to urządzenie klienckie, działające w technologii EPON. Posiada jeden port PON oraz jeden port Gigabit Ethernet.

Produkty Extralink 1GE ONU EPON są w pełni zgodne ze standardami IEEE 802.3-2005 i EPON (V2.1). Urządzenie może świadczyć usługi szybkiej transmisji danych dla klientów. Posiada port uplink PON, umożliwiający konwersję sygnału światłowodowego na sygnał przesyłany kablem sieciowym.

Cechy:
  • Zgodny ze standardem IEEE802.3ah,
  • Wspiera usługi switchingu warstwy 2,
  • Obsługują standardowe funkcje 802.1Q VLAN, wsparcie konwersji VLAN,
  • Obsługuje 4094 VLAN (802.1Q),
  • Obsługa funkcji dynamicznego przydzielania przepustowości (DBA),
  • QoS,
  • IGMP Snooping,
  • Wspiera wykrywanie pętli w sieci,
  • Alarm awarii zasilania,
  • Wsparcie ochrony odgromowej zasilania i ochrony odgromowej dla portu serwisowego.
Porty:
1 port  PON (1.25G)
1 port 10/100/1000M

Cechy fizyczne:
Zasilanie: 12V DC
Maks. zużycie energii: 6W

Temperatura pracy:
Temperatura pracy:0~55℃
Temperatura podczas przechowywania: -30~60℃
Wilgotność podczas przechowywania: 10~90% (niekondensująca)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Pigtail U.FL - N/m (20 cm)

21,81 zł z VAT 17,73 zł netto

szt

Maszt Aluminiowy Prosty 35/150

35,55 zł z VAT 28,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

4 445,93 zł z VAT 3 614,58 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

39,24 zł z VAT 31,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netis GP8501GP GPON Terminal 1xPOTS 1x RJ-45 1x FXS VoIP

190,65 zł z VAT 155,00 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Moduł dostępu punkt-wielopunkt z portem SFP i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie 2/3

Producent: Ubiquiti Networks

211,63 zł z VAT 172,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator