WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Producent: XDK

PROMOCJA 97,17 zł z VAT 112,47 zł 79,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Extralink 1GE ONU EPON to urządzenie klienckie, działające w technologii EPON. Posiada jeden port PON oraz jeden port Gigabit Ethernet.

Produkty Extralink 1GE ONU EPON są w pełni zgodne ze standardami IEEE 802.3-2005 i EPON (V2.1). Urządzenie może świadczyć usługi szybkiej transmisji danych dla klientów. Posiada port uplink PON, umożliwiający konwersję sygnału światłowodowego na sygnał przesyłany kablem sieciowym.

Cechy:
  • Zgodny ze standardem IEEE802.3ah,
  • Wspiera usługi switchingu warstwy 2,
  • Obsługują standardowe funkcje 802.1Q VLAN, wsparcie konwersji VLAN,
  • Obsługuje 4094 VLAN (802.1Q),
  • Obsługa funkcji dynamicznego przydzielania przepustowości (DBA),
  • QoS,
  • IGMP Snooping,
  • Wspiera wykrywanie pętli w sieci,
  • Alarm awarii zasilania,
  • Wsparcie ochrony odgromowej zasilania i ochrony odgromowej dla portu serwisowego.
Porty:
1 port  PON (1.25G)
1 port 10/100/1000M

Cechy fizyczne:
Zasilanie: 12V DC
Maks. zużycie energii: 6W

Temperatura pracy:
Temperatura pracy:0~55℃
Temperatura podczas przechowywania: -30~60℃
Wilgotność podczas przechowywania: 10~90% (niekondensująca)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail U.FL - N/m (20 cm)

17,79 zł z VAT 14,46 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,50 zł z VAT 8,54 zł netto

szt

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

249,31 zł z VAT 202,69 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

32,15 zł z VAT 26,14 zł netto

szt

Wisnetworks WIS-CM712AC Ceiling AP 802.11ac

Wisnetworks WIS-CM712AC Ceiling AP 802.11ac

1167Mbps sufitowy AP dual-band, moc 23 dBm, zasięg do 300m, wsparcie 802.3af PoE 48V

Producent: Wisnetworks

309,30 zł z VAT 251,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

149,49 zł z VAT 121,54 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei MA5683T OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 1xX2CS

Huawei MA5683T OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 1xX2CS

2xPRTE, 2xSCUN, 1xX2CS
Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

6 027,00 zł z VAT 4 900,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator