WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Producent: XDK

PROMOCJA 97,17 zł z VAT 123,10 zł 79,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Extralink 1GE ONU EPON to urządzenie klienckie, działające w technologii EPON. Posiada jeden port PON oraz jeden port Gigabit Ethernet.

Produkty Extralink 1GE ONU EPON są w pełni zgodne ze standardami IEEE 802.3-2005 i EPON (V2.1). Urządzenie może świadczyć usługi szybkiej transmisji danych dla klientów. Posiada port uplink PON, umożliwiający konwersję sygnału światłowodowego na sygnał przesyłany kablem sieciowym.

Cechy:
  • Zgodny ze standardem IEEE802.3ah,
  • Wspiera usługi switchingu warstwy 2,
  • Obsługują standardowe funkcje 802.1Q VLAN, wsparcie konwersji VLAN,
  • Obsługuje 4094 VLAN (802.1Q),
  • Obsługa funkcji dynamicznego przydzielania przepustowości (DBA),
  • QoS,
  • IGMP Snooping,
  • Wspiera wykrywanie pętli w sieci,
  • Alarm awarii zasilania,
  • Wsparcie ochrony odgromowej zasilania i ochrony odgromowej dla portu serwisowego.
Porty:
1 port  PON (1.25G)
1 port 10/100/1000M

Cechy fizyczne:
Zasilanie: 12V DC
Maks. zużycie energii: 6W

Temperatura pracy:
Temperatura pracy:0~55℃
Temperatura podczas przechowywania: -30~60℃
Wilgotność podczas przechowywania: 10~90% (niekondensująca)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "7"

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

362,85 zł z VAT 295,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

126,96 zł z VAT 103,22 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

46,68 zł z VAT 37,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)

1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

18 618,63 zł z VAT 15 137,10 zł netto

szt

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

239,96 zł z VAT 195,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator