WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

91,39 zł z VAT 74,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH. Skrzynka posiada jedno zabezpieczone gumowym dławikiem wejście na kabel magistralowy. Skrzynka posiada odchylaną tackę, na której po obu stronach  można wygodnie rozprowadzić zapasy kabli, zmieści się w niej także spliter PLC.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

20,15 zł z VAT 16,38 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,41 zł z VAT 14,97 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,99 zł z VAT 3,24 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,19 zł z VAT 4,22 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

291,71 zł z VAT 237,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0216G-C, 2 wejścia, 16 wyjść

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0216G-C, 2 wejścia, 16 wyjść

Wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 16 wyjść

88,12 zł z VAT 71,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator