WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

90,45 zł z VAT 73,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH. Skrzynka posiada jedno zabezpieczone gumowym dławikiem wejście na kabel magistralowy. Skrzynka posiada odchylaną tackę, na której po obu stronach  można wygodnie rozprowadzić zapasy kabli, zmieści się w niej także spliter PLC.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

19,95 zł z VAT 16,22 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,50 zł z VAT 8,54 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,14 zł z VAT 4,18 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

288,73 zł z VAT 234,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa HOR FOSC-A

Mufa światłowodowa HOR FOSC-A

DOME FOSC-A jest mufą przelotową/poziomą (horyzontalną) wyposażoną w 6 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

205,05 zł z VAT 166,71 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 24 wyjścia

77,07 zł z VAT 62,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator