WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

88,58 zł z VAT 72,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH. Skrzynka posiada jedno zabezpieczone gumowym dławikiem wejście na kabel magistralowy. Skrzynka posiada odchylaną tackę, na której po obu stronach  można wygodnie rozprowadzić zapasy kabli, zmieści się w niej także spliter PLC.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,28 zł z VAT 8,36 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,87 zł z VAT 3,15 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,03 zł z VAT 4,09 zł netto

szt

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

282,78 zł z VAT 229,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-48

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0102G, 1 wejście, 2 wyjścia

21,73 zł z VAT 17,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator