WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

94,23 zł z VAT 76,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH. Skrzynka posiada jedno zabezpieczone gumowym dławikiem wejście na kabel magistralowy. Skrzynka posiada odchylaną tackę, na której po obu stronach  można wygodnie rozprowadzić zapasy kabli, zmieści się w niej także spliter PLC.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,95 zł z VAT 8,90 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,36 zł z VAT 4,36 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

300,78 zł z VAT 244,54 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tracom FTTX MDU B16 (port owalny)

Tracom FTTX MDU B16 jest mufą typu box wyposażoną w 18 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

149,43 zł z VAT 121,49 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0208PG, 2 wejścia, 8 wyjść

wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 8 wyjść

56,68 zł z VAT 46,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator