WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy SC/APC(M)-SC/APC(F) 1dB 1310nm+1550nm

37,16 zł z VAT 30,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy SC/APC(F) - SC/APC(M) 1dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,58 zł z VAT 8,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,86 zł z VAT 7,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator