WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1351

Producent: Option

268,98 zł z VAT 218,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1351 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 80km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1351nm
Długość fali RX
1351nm
Zasięg portu
80km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1291

1000Base-LX (1291nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

246,42 zł z VAT 200,34 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1611

1000Base-LX (1611nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

268,98 zł z VAT 218,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator