WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 2.67Gbps, LC SM, CWDM TX1470-1610, DDM

Producent: Optec

1 223,85 zł z VAT 995,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1 x 2,67 Gbps LC SM
Długość fali TX
1470-1610 nm (8 długości fali)
Długość fali RX
otwarta nm
Zasięg portu
28dB
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Coarse Wave Division Multiplexing (CWDM)
tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

1 304,42 zł z VAT 1 060,50 zł netto

szt

1 026,68 zł z VAT 834,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator