WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 2.67Gbps, LC SM, CWDM TX1470-1610, DDM

Producent: Optec

1 223,85 zł z VAT 995,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1 x 2,67 Gbps LC SM
Długość fali TX
1470-1610 nm (8 długości fali)
Długość fali RX
otwarta nm
Zasięg portu
28dB
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Coarse Wave Division Multiplexing (CWDM)
tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1470nm, 40KM, DDM (S-C47DLC40D)

196,31 zł z VAT 159,60 zł netto

szt

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1590nm, 40KM, DDM (S-C59DLC40D)

196,31 zł z VAT 159,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator