WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

Producent: Huawei

4 271,18 zł z VAT 3 472,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T.

Najważniejsze cechy:
  • kompatybilny z Huawei MA5683T, MA5680T, MA5608T OLT system;
  • TX: 2.488Gbit/s; RX: 1.244Gbit/s;
  • złącza typu SC/PC;
  • maksymalny dystans transmisji - 20km;
  • długość fali TX: 1490nm, RX: 1310nm;

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,31 zł z VAT 6,76 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,31 zł z VAT 6,76 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

8,19 zł z VAT 6,66 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna TPR-1AT, 240x150x100, biała, pełny tył

Szafka wewnętrzna TPR-1AT, 240x150x100, biała, pełny tył

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: StalFlex

60,45 zł z VAT 49,15 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Moduł dostępu punkt-wielopunkt z portem SFP i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie 2/3

Producent: Ubiquiti Networks

209,80 zł z VAT 170,57 zł netto

szt

Moduł zasilający do terminali OLT 12V/6.25A

Moduł zasilający do terminali OLT 12V/6.25A

Przeznaczony do montażu w terminalach OLT marki UPLink

Producent: UPLink

318,57 zł z VAT 259,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator