WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m G657A2

Producent: Opto

34,91 zł z VAT 28,38 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 10m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

35,73 zł z VAT 29,05 zł netto

szt

Uchwyt montażowy rackmount kit (RMK-2/10)

Uchwyt montażowy rackmount kit (RMK-2/10)

Uchwyty montażowe do montażu urządzeń w szafach Rack 10" i 19"

Producent: MikroTik

29,82 zł z VAT 24,24 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

35,73 zł z VAT 29,05 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

584,88 zł z VAT 475,51 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

19,20 zł z VAT 15,61 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

9,99 zł z VAT 8,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator