WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 1m G657A2

Producent: Opto

6,05 zł z VAT 4,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, SM, 2m

9,02 zł z VAT 7,33 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 2m

5,44 zł z VAT 4,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator