WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 3m G657A2

Producent: Opto

7,06 zł z VAT 5,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 3m

5,95 zł z VAT 4,84 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2

6,52 zł z VAT 5,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator