WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

Producent: Opto

4,75 zł z VAT 3,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

20,05 zł z VAT 16,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,84 zł z VAT 14,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,41 zł z VAT 2,77 zł netto

szt

9,57 zł z VAT 7,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator