WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

Producent: Opto

4,64 zł z VAT 3,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,57 zł z VAT 15,91 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,12 zł z VAT 13,92 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

25,19 zł z VAT 20,48 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,43 zł z VAT 14,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,48 zł z VAT 2,83 zł netto

szt

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator