WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

59,66 zł z VAT 48,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Pasta silikonowa Super Glidex to środek ułatwiający poślizg przy montażu muf i rur plastykowych oraz uszczelek gumowych (znacznie zmniejsza współczynnik tarcia). Produkt zapobiega starzeniu się gumy i doskonale zabezpiecza przed wilgocią i wysychaniem. Pasta ma wysoką przyczepność. Pasta nie zawiera wody, dlatego może być używana jako środek poślizgowy przy przeciąganiu kabli elektrycznych i telefonicznych w rurach i kanałach instalacyjnych.

Pasta jest śnieżno-biała, ma delikatny cytrynowy zapach i posiada neutralne pH (ok. 7,0). Jest także odporna na ujemne temperatury.
 
Sposób użycia: Łączone elementy powinny być dokładnie oczyszczone. Super Glidex należy dozować na krawędź rury bezpośrednio z butelki lub za pomocą pędzla a następnie połączyć elementy. Zawsze należy się stosować do instrukcji i zaleceń producentów łączonych elementów. Wszystkie prace powinny być wykonane zgodnie z dobrym rzemiosłem i obowiązującymi normami. Nadmiar pasty można usunąć wodą z mydłem. Zawsze należy usunąć ewentualne plamy z podłogi aby zapobiec wypadkom. Przy pracy używać okularów ochronnych, W przypadku zapryskania oczu należy oczy płukać w dużej ilości wody.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

MikroTik mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 19dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

729,70 zł z VAT 593,25 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

44,86 zł z VAT 36,47 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

41,78 zł z VAT 33,97 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

253,28 zł z VAT 205,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 6mm, 200m, żółty

643,29 zł z VAT 523,00 zł netto

szt

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

Dla przełączników D-Link z serii DXS-3600-32S.

Producent: D-Link

1 059,26 zł z VAT 861,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator