WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

59,66 zł z VAT 48,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Pasta silikonowa Super Glidex to środek ułatwiający poślizg przy montażu muf i rur plastykowych oraz uszczelek gumowych (znacznie zmniejsza współczynnik tarcia). Produkt zapobiega starzeniu się gumy i doskonale zabezpiecza przed wilgocią i wysychaniem. Pasta ma wysoką przyczepność. Pasta nie zawiera wody, dlatego może być używana jako środek poślizgowy przy przeciąganiu kabli elektrycznych i telefonicznych w rurach i kanałach instalacyjnych.

Pasta jest śnieżno-biała, ma delikatny cytrynowy zapach i posiada neutralne pH (ok. 7,0). Jest także odporna na ujemne temperatury.
 
Sposób użycia: Łączone elementy powinny być dokładnie oczyszczone. Super Glidex należy dozować na krawędź rury bezpośrednio z butelki lub za pomocą pędzla a następnie połączyć elementy. Zawsze należy się stosować do instrukcji i zaleceń producentów łączonych elementów. Wszystkie prace powinny być wykonane zgodnie z dobrym rzemiosłem i obowiązującymi normami. Nadmiar pasty można usunąć wodą z mydłem. Zawsze należy usunąć ewentualne plamy z podłogi aby zapobiec wypadkom. Przy pracy używać okularów ochronnych, W przypadku zapryskania oczu należy oczy płukać w dużej ilości wody.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

44,98 zł z VAT 36,57 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 2 SC 6xDuplex

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

W komplecie zasilacz DEMO 5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB

Producent: MikroTik

245,48 zł z VAT 199,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1 litr

27,90 zł z VAT 22,68 zł netto

szt

TP-Link TXC432-CU3M

TP-Link TXC432-CU3M

3-metrowy przewód SFP+ Direct Attach

Producent: TP-Link

253,71 zł z VAT 206,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator