WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

UPLink ONT GP542R (GPON/EPON)

Producent: UPLink

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

UPLink ONT GP542R to uniwersalny terminal abonencki (ONT) wykorzystywany w sieci EPON i GPON. Technologia GPON zapewnia ultraszerokopasmowy dostęp dla użytkowników domowych.
 
UPLink GP542R posiada złącze optyczne typu SC/UPC, 4x porty Gigabit Ethernet oraz 1x port USB. Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz jednocześnie, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n/a/ac. Wspiera technologię 2x2 MIMO, a jego maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 1200 Mb/s (867 Mb/s w  paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).

Terminal abonencki ONT GP542R wspiera zdalną konfigurację OAM / OMCI, obsługuje IPv4 i IPv6, routing (NAT), zaporę sieciową, IGMP Snooping, QinQ VLAN i inne, standardowe funkcje. Z powodzeniem można go zastosować do dostarczania usług internet + IPTV.

Najważniejsze cechy:
  • terminal kliencki (ONT / ONU)
  • 2x porty Gigabit Ethernet
  • 1x port telefoniczny POTS (RJ11)
  • standard GPON, złącze SC/UPC
  • transmisja bezprzewodowa WiFi w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz jednocześnie
  • przepustowość do 1200 Mb/s
GP542R
Interfejs PON
1 port GPON / EPON (Klasa B+ / PX20+)
Czułość odbioru: < -28 dBm
Moc nadawcza: 0 - 4 dBm
Długość fali
Tx: 1310 nm
Rx: 1490 nm
Złącze PON
SC/UPC
Interfejs LAN
4x porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Interfejs USB
1x port USB 3.0
Interfejs WiFi
2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n
2400 - 2483 MHz
2x2 MIMO
Antena 5 dBi
Teoretyczna przepustowość do 300 Mb/s

5GHz: IEEE 802.11 a/n/ac
5150 - 5825 MHz
2x2 MIMO
Antena 5 dBi
Teoretyczna przepustowość do 867 Mb/s

Wiele SSID
Moc nadawcza 11n: 22 dBm
Moc nadawcza 11ac: 24 dBm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 50 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania
Od -30 do 50 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania
10%-90% niekondensująca
Zasilanie
12 V DC / 1,5 A
Wymiary
178 x 120 x 30 mm
Waga
0,42 kg

Produkty Pokrewne/Powiązane

UPLink ONT GP542Z (GPON/EPON)

UPLink ONT GP542Z (GPON/EPON)

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port USB 3.0, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz

Producent: UPLink

202,95 zł z VAT 165,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 15 cm

13,05 zł z VAT 10,61 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

7,22 zł z VAT 5,87 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,62 zł z VAT 9,45 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite2 (RBSXTsq2nD)

162,93 zł z VAT 132,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE) Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

19 310,02 zł z VAT 15 699,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Netis EP8208 8 Ports EPON Optical Line Terminal

5 092,20 zł z VAT 4 140,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator