WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

18,99 zł z VAT 15,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/250/250 (4 otwory)

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U, metalowy

18,89 zł z VAT 15,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

6,56 zł z VAT 5,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

21,86 zł z VAT 17,77 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator