WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

19,51 zł z VAT 15,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Półka do szafy 19" z otworami, 270 mm, 1U, czarna

47,85 zł z VAT 38,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

588,99 zł z VAT 478,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

9,53 zł z VAT 7,75 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

22,44 zł z VAT 18,24 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8x portów PoE, 802.3af/at + 4x sloty SFP, RouterOS L5

Producent: MikroTik

814,46 zł z VAT 662,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

26,03 zł z VAT 21,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

27,16 zł z VAT 22,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator