WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

20,81 zł z VAT 16,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,82 zł z VAT 14,49 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,61 zł z VAT 3,75 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

22,89 zł z VAT 18,61 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

24,42 zł z VAT 19,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

19,83 zł z VAT 16,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator