WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

21,94 zł z VAT 17,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

9,10 zł z VAT 7,40 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

109,00 zł z VAT 88,62 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

24,13 zł z VAT 19,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, czarna

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

8,97 zł z VAT 7,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 15m

19,15 zł z VAT 15,57 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 5m

31,24 zł z VAT 25,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator