WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

18,43 zł z VAT 14,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

20,27 zł z VAT 16,48 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

492,00 zł z VAT 400,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4012 (12)

8,92 zł z VAT 7,25 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m G657A2

32,99 zł z VAT 26,82 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

28,50 zł z VAT 23,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator