WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

12,04 zł z VAT 9,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Planet FSD-803

Planet FSD-803

Niezarządzany 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Planet

83,64 zł z VAT 68,00 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

250,60 zł z VAT 203,74 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2

BESTSELLER

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 13mm, 250m, żółty

2 681,15 zł z VAT 2 179,80 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 4.5mm, 75m, żółty

236,16 zł z VAT 192,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator