WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

PROMOCJA 6,03 zł z VAT 13,19 zł 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 18,45 zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

11,34 zł z VAT 9,22 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3424

TP-Link TL-SG3424

Zarządzalny 24-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 4 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK. Model nieprodukowany, zamiennik: TP-Link T2600G-28TS

Producent: TP-Link

861,77 zł z VAT 700,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

46,99 zł z VAT 38,20 zł netto

szt

Tenda SG108

Tenda SG108

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: Tenda

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

69,41 zł z VAT 56,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm, karton

143,91 zł z VAT 117,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator