WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

10,36 zł z VAT 8,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 18,45 zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

468,81 zł z VAT 381,15 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,34 zł z VAT 6,78 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafka PON-30-30-12 natynkowa

Szafka PON-30-30-12 natynkowa

Przeznaczona dla pasywnych sieci optycznych. Wykonan z blachy stalowej o grubości 1 mm, kolor biały połysk.

Producent: Mantar

127,86 zł z VAT 103,95 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator