WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

PROMOCJA 6,03 zł z VAT 12,52 zł 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 18,45 zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG3424

TP-Link TL-SG3424

Zarządzalny 24-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 4 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK. Model nieprodukowany, zamiennik: TP-Link T2600G-28TS

Producent: TP-Link

861,77 zł z VAT 700,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

MikroTik SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

kompletne urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

291,71 zł z VAT 237,16 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 13,42 zł 4,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

95,47 zł z VAT 77,62 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator