WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

11,02 zł z VAT 8,96 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

5,77 zł z VAT 4,69 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

162,50 zł z VAT 132,11 zł netto

szt

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

260,43 zł z VAT 211,73 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

588,99 zł z VAT 478,85 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Long-Range Direct Attach Cable, 30m (UACC-AOC-SFP10-30M)

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Long-Range Direct Attach Cable, 30m (UACC-AOC-SFP10-30M)

Miedziany, aktywny kabel SFP+ o długości 30m

Producent: Ubiquiti

313,67 zł z VAT 255,02 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 400ml (Spray)

28,14 zł z VAT 22,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator