WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

11,21 zł z VAT 9,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,01 zł z VAT 2,45 zł netto

szt

Antena TRANS-DATA GSM/DCS/UMTS KPV7,5/10

Antena TRANS-DATA GSM/DCS/UMTS KPV7,5/10

Antena TRANS-DATA GSM/DCS/UMTS KPV7,5/10 jest anteną (panelową) kierunkową przeznaczoną do transmitowania sygnału od oraz do repeatera GSM.

Producent: Trans-Data

91,40 zł z VAT 74,31 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

11,54 zł z VAT 9,38 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,15 zł z VAT 34,27 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

35,71 zł z VAT 29,03 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

55,12 zł z VAT 44,81 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator