WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

12,95 zł z VAT 10,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

336,95 zł z VAT 273,94 zł netto

szt

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 4.5 do 11 mm.

241,94 zł z VAT 196,70 zł netto

szt

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m

23,54 zł z VAT 19,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 7m

13,32 zł z VAT 10,83 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator