WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

11,38 zł z VAT 9,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

102,40 zł z VAT 83,25 zł netto

szt

TP-Link Archer T2U Nano

TP-Link Archer T2U Nano

Dwupasmowa bezprzewodowa karta sieciowa USB, AC600.

Producent: TP-Link

41,70 zł z VAT 33,90 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

2 056,28 zł z VAT 1 671,77 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

37,82 zł z VAT 30,75 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

31,77 zł z VAT 25,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

36,24 zł z VAT 29,46 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

36,31 zł z VAT 29,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator