WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

10,73 zł z VAT 8,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

94,25 zł z VAT 76,63 zł netto

szt

MikroTik mUPS

MikroTik mUPS

PoE injector z zasilaniem buforowym

Producent: MikroTik

106,63 zł z VAT 86,69 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 6mm, 100m, żółty

440,34 zł z VAT 358,00 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 1m

21,25 zł z VAT 17,28 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 1m

32,74 zł z VAT 26,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator