WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

Producent: Opto

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

23,35 zł z VAT 18,98 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

4,64 zł z VAT 3,77 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

18,62 zł z VAT 15,14 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM3, 2m

6,46 zł z VAT 5,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

9,30 zł z VAT 7,56 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,46 zł z VAT 2,81 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator