WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

Producent: Opto

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

61,61 zł z VAT 50,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

81,56 zł z VAT 66,31 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,25 zł z VAT 2,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,48 zł z VAT 15,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator