WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

Producent: Opto

2,53 zł z VAT 2,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter).

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/UPC, MM OM3, 2m

6,95 zł z VAT 5,65 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2x porty Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

323,31 zł z VAT 262,85 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

2 076,79 zł z VAT 1 688,45 zł netto

szt

Maskownica/zaślepka 19" 1U czarna

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,66 zł z VAT 2,16 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,89 zł z VAT 1,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator