WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

Producent: Opto

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter).

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,50 zł z VAT 1,22 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Puszka połączeniowa ekranowana kat. 5e

8,68 zł z VAT 7,06 zł netto

szt

Zasilacz (POE-24-12W-G) PoE 24V 0.5A Gigabit

Zasilacz (POE-24-12W-G) PoE 24V 0.5A Gigabit

Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 24 V

Producent: Ubiquiti Networks

57,65 zł z VAT 46,87 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

391,02 zł z VAT 317,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

20,38 zł z VAT 16,57 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter E2000/APC, SM, SIMPLEX

23,62 zł z VAT 19,20 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator