WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

Producent: Opto

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

63,05 zł z VAT 51,26 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,29 zł z VAT 14,87 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

19,03 zł z VAT 15,47 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,85 zł z VAT 2,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator