WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 1m

Producent: Opto

5,25 zł z VAT 4,27 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

50,45 zł z VAT 41,02 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2

5,04 zł z VAT 4,10 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m

5,95 zł z VAT 4,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator