WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 2m

Producent: Opto

5,44 zł z VAT 4,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 3m

9,85 zł z VAT 8,01 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 2m

5,44 zł z VAT 4,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator