WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

PROMOCJA 79,95 zł z VAT 90,69 zł 65,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

LUNA 1GE jest światłowodową jednostką kliencką działającą w technologii EPON używaną w szerokopasmowych sieciach. Wykorzystuje FTTH / FTTO aby dostarczyć dane i usługi wideo oparte o technologie EPON.

EPON to najnowsza generacja technologii sieci dostępowej działająca w standardzie protokołu IEEE802.3ah. EPON w porównaniu do innych standardów wyróżnia się większą przepustowością i większą wydajnością poprzez użycie pakietów o zmiennej długości. EPON oferuje efektywne zarządzanie ruchem użytkownika, segmentacja ramek, QoS dla ulepszenia przesyłu głosu i komunikacji wideo.

LUNA 1GE jest urządzeniem wyposażonym w jeden port GE. LUNA 1GE jest sprzętem o wysokiej wydajności i możliwościach przekierowania ruchu, aby zapewnić doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. LUNA 1GE zapewnia idealne rozwiązania usługowe i funkcje wspierające przyszłościowe dla rozmieszczenia sieci światłowodowych. Dobrze działa z urządzeniami takich firm jak: Huawei/ ZTE/ Fiberhome/ Alcatel-Lucen.

Najważniejsze cechy:
  • Zgodność ze standardem IEEE802.3ah
  • Wsparcie ograniczenia szybkości na portach i kontroli przepustowości
  • Dystans transmisji do 20KM
  • Szyfrowanie danych, grupowanie broadcastów, separacja portów Vlan, etc.
  • Dynamiczna Alokacja Pasma (DBA)
  • Funckcja ONU auto‐discovery/ Wykrywanie linku/ zdalna aktualizacja oprogramowania;
  • Obsługa VLAN-ów i separacja użytkowników;
  • Odporność na broadcast storm
  • Izolacja portów
  • Funkcja routingu
  • Wsparcie dla ACL i SNMP, elastyczna konfiguracja filtrów pakietów
  • Zaprojektowany aby zapobiegać awarii systemu i utrzymywać jego stabilność.
  • Zarządzanie siecią EMS w oparciu o SNMP, wygodne w utrzymaniu

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (niebieski)

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, STP

5,62 zł z VAT 4,57 zł netto

szt

Injector PoE black Gigabit

12,76 zł z VAT 10,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

70,11 zł z VAT 57,00 zł netto

szt

Huawei MA5683T OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xX2CS

Huawei MA5683T OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xX2CS

2xPRTE, 2xSCUN, 2xX2CS
Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

6 322,20 zł z VAT 5 140,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator