WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

89,74 zł z VAT 72,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

LUNA 1GE jest światłowodową jednostką kliencką działającą w technologii EPON używaną w szerokopasmowych sieciach. Wykorzystuje FTTH / FTTO aby dostarczyć dane i usługi wideo oparte o technologie EPON.

EPON to najnowsza generacja technologii sieci dostępowej działająca w standardzie protokołu IEEE802.3ah. EPON w porównaniu do innych standardów wyróżnia się większą przepustowością i większą wydajnością poprzez użycie pakietów o zmiennej długości. EPON oferuje efektywne zarządzanie ruchem użytkownika, segmentacja ramek, QoS dla ulepszenia przesyłu głosu i komunikacji wideo.

LUNA 1GE jest urządzeniem wyposażonym w jeden port GE. LUNA 1GE jest sprzętem o wysokiej wydajności i możliwościach przekierowania ruchu, aby zapewnić doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. LUNA 1GE zapewnia idealne rozwiązania usługowe i funkcje wspierające przyszłościowe dla rozmieszczenia sieci światłowodowych. Dobrze działa z urządzeniami takich firm jak: Huawei/ ZTE/ Fiberhome/ Alcatel-Lucen.

Najważniejsze cechy:
  • Zgodność ze standardem IEEE802.3ah
  • Wsparcie ograniczenia szybkości na portach i kontroli przepustowości
  • Dystans transmisji do 20KM
  • Szyfrowanie danych, grupowanie broadcastów, separacja portów Vlan, etc.
  • Dynamiczna Alokacja Pasma (DBA)
  • Funckcja ONU auto‐discovery/ Wykrywanie linku/ zdalna aktualizacja oprogramowania;
  • Obsługa VLAN-ów i separacja użytkowników;
  • Odporność na broadcast storm
  • Izolacja portów
  • Funkcja routingu
  • Wsparcie dla ACL i SNMP, elastyczna konfiguracja filtrów pakietów
  • Zaprojektowany aby zapobiegać awarii systemu i utrzymywać jego stabilność.
  • Zarządzanie siecią EMS w oparciu o SNMP, wygodne w utrzymaniu

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (niebieski)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,02 zł z VAT 0,83 zł netto

szt

Kable do zasilaczy buforowych 12V i akumulatora 5/7/12Ah

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (czerwony)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

248,66 zł z VAT 202,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator