WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

Producent: Opto

29,03 zł z VAT 23,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Zasilacz (POE-24-24W) PoE 24V 1A

Zasilacz (POE-24-24W) PoE 24V 1A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

56,17 zł z VAT 45,67 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

456,15 zł z VAT 370,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P4012 (12)

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

25,35 zł z VAT 20,61 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,23 zł z VAT 7,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator