WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2

Producent: Opto

6,52 zł z VAT 5,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 2m

6,47 zł z VAT 5,26 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m G657A2

6,05 zł z VAT 4,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator