WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2

Producent: Opto

6,47 zł z VAT 5,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXT 5HPnD oraz RouterBOARD SXT Lite5.

70,11 zł z VAT 57,00 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U

Producent: MikroTik

1 806,03 zł z VAT 1 468,32 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT

224,13 zł z VAT 182,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 2m

5,44 zł z VAT 4,42 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2

6,52 zł z VAT 5,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator