WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

Producent: Huawei

123,65 zł z VAT 100,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei HG8546M to terminal GPON ONT. Wyposażony jest w port GPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s, urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda.

HG8546M doskonale sprawdzi się w domach, umożliwia udostępnienie abonentowi wszystkich potrzebnych usług.

Uwaga! Urządzenie posiada port GPON SC/UPC (niebieski)!

Najważniejsze cechy:
  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port USB;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;
  • dwie zewnętrzne  anteny o zysku 2 dBi każda.
HG8546M
 
Technologia
GPON
Port optyczny
SC/UPC klasa B+
Interfejsy sieciowe
1 gigabitowy port Ethernet
3 porty fast Ethernet
1 port telefoniczny (POTS)
1 port USB
WiFi
2x2 MIMO Standardy 802.11 b/g/n
Anteny
Dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi
Adresy MAC
1024
Protokoły głosowe
SIP, H.248
Zasilanie
Wejście: 11 - 14 V DC, 1 A
Maksymalny pobór mocy
14 W
Wymiary
176 x 138,5 x 28 mm
Waga
0,5 kg
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
5%-95% niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

28,79 zł z VAT 23,41 zł netto

szt

Injector PoE black Gigabit

12,36 zł z VAT 10,05 zł netto

szt

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

Moc 28 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

272,14 zł z VAT 221,25 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna TPR-3A, 300x300x140, biała

Szafka wewnętrzna TPR-3A, 300x300x140, biała

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: StalFlex

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

Mercusys AC12G

Mercusys AC12G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200.

Producent: Mercusys

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ZTE F620 GPON ONU 2POTS+1GE+3FE

181,43 zł z VAT 147,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HS8546V (GPON) 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC

225,53 zł z VAT 183,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator