WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

Producent: Huawei

127,39 zł z VAT 103,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei HG8546M to terminal GPON ONT. Wyposażony jest w port GPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s, urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda.

HG8546M doskonale sprawdzi się w domach, umożliwia udostępnienie abonentowi wszystkich potrzebnych usług.

Uwaga! Urządzenie posiada port GPON SC/UPC (niebieski)!

Najważniejsze cechy:
  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port USB;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;
  • dwie zewnętrzne  anteny o zysku 2 dBi każda.
HG8546M
 
Technologia
GPON
Port optyczny
SC/UPC klasa B+
Interfejsy sieciowe
1 gigabitowy port Ethernet
3 porty fast Ethernet
1 port telefoniczny (POTS)
1 port USB
WiFi
2x2 MIMO Standardy 802.11 b/g/n
Anteny
Dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi
Adresy MAC
1024
Protokoły głosowe
SIP, H.248
Zasilanie
Wejście: 11 - 14 V DC, 1 A
Maksymalny pobór mocy
14 W
Wymiary
176 x 138,5 x 28 mm
Waga
0,5 kg
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
5%-95% niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy czołowy 60

29,21 zł z VAT 23,75 zł netto

szt

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

500,47 zł z VAT 406,89 zł netto

szt

TP-Link Archer T2U Nano

TP-Link Archer T2U Nano

Dwupasmowa bezprzewodowa karta sieciowa USB, AC600.

Producent: TP-Link

51,00 zł z VAT 41,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 380mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 6U, 380mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 19", 320x545x380 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

180,99 zł z VAT 147,15 zł netto

szt

Tenda AC8

BESTSELLER

Tenda AC8

Bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200

Producent: Tenda

131,61 zł z VAT 107,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

3 791,48 zł z VAT 3 082,50 zł netto

szt

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.

Producent: Huawei

154,45 zł z VAT 125,57 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator