WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

Producent: ZTE

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

F643 to terminal kliencki dedykowany dla sieci GPON. Zapewnia wydajne połącznie z internetem oraz usługę szybkiego streamingu video w jakości HD. Urządzenie ma małe gabaryty i jest energooszczędne. Dedykowane jest dla operatorów sieci FTTx.

F643 posiada 1 port LAN 1GB oraz port GPON SC/UPC.

W komplecie znajduje się podstawka do montażu w pionie, zasilacz DC oraz patchcord UTP.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,02 zł z VAT 0,83 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,91 zł z VAT 8,06 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,32 zł z VAT 9,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

12,62 zł z VAT 10,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

13,75 zł z VAT 11,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

8x GPON OLT SFP, 2x 1G/10G SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

7 148,88 zł z VAT 5 812,10 zł netto

szt

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

3 505,50 zł z VAT 2 850,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator