WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

Producent: Opto

22,25 zł z VAT 18,09 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM1) multimode - wielomodowy, 62,5/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,02 zł z VAT 55,30 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,51 zł z VAT 50,82 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

218,52 zł z VAT 177,66 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite TC (RB952Ui-5ac2nD-TC)

182,32 zł z VAT 148,23 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 2m

5,47 zł z VAT 4,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 7m

41,05 zł z VAT 33,37 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

34,01 zł z VAT 27,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator