WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 2.67Gbps, LC SM, 40km, TX1550, DDM

Producent: Optec

1 135,91 zł z VAT 923,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 2,5 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1550 nm
Zasięg portu
40 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

77,39 zł z VAT 62,92 zł netto

szt

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

65,61 zł z VAT 53,34 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator