WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Producent: Opto

62,41 zł z VAT 50,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla EPON.

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:16 SC/APC Casette

86,31 zł z VAT 70,17 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

65,44 zł z VAT 53,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator