WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa EMMA 2 IN, 16 OUT

57,42 zł z VAT 46,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Sprzęt używany w punkcie rozdzielenia głównego kabla światłowodowego na kable klienckie (w technologii PON). W obudowie umieścić można spawy, splitter i inne akcesoria montażowe jednocześnie zachowując ochronę i przejrzystość sieci.

Najważniejsze cechy:
  • Szczelnie zamknięta struktura w ładnym kształcie.
  • Odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak: wilgoś, woda oraz pył.
  • Posiada mocowania dla kabla światłowodowego oraz kabli klienckich, spawy włókien, przechowywania, dystrybucji itp... wszystko w jednym.
  • Kable, pigtaile, patchcordy działają niezależnie, bez oddziaływania na siebie nawzajem, instalacja SC adapterów typu kasetowego, łatwe w zarządzaniu.
  • Panel dystrybucyjny może być montowany odwrotnie, kabel doprowadzający światłowód można wprowadzić do puszki przez uszczelniony otwór.
  • Obudowa może być zainstalowana do ściany lub słupu, odpowiednia do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.
  • Do zestawu dołączono 16x - osłona spawu 60mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-48

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

76,44 zł z VAT 62,15 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Kingston microSDHC 64GB Class 10 (MBLY10G2/64GB)

Kingston microSDHC 64GB Class 10 (MBLY10G2/64GB)

Karta pamięci microSDHC/SDXC 64GB Class 10 + adapter SD + adapter USB.

Producent: Kingston

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa pionowa DOME-01

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa Tycon 400 D5 (576J: C12)

Mufa światłowodowa Tycon 400 D5 (576J: C12)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

762,75 zł z VAT 620,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator