WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa EMMA 2 IN, 16 OUT

62,89 zł z VAT 51,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Sprzęt używany w punkcie rozdzielenia głównego kabla światłowodowego na kable klienckie (w technologii PON). W obudowie umieścić można spawy, splitter i inne akcesoria montażowe jednocześnie zachowując ochronę i przejrzystość sieci.

Najważniejsze cechy:
  • Szczelnie zamknięta struktura w ładnym kształcie.
  • Odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak: wilgoś, woda oraz pył.
  • Posiada mocowania dla kabla światłowodowego oraz kabli klienckich, spawy włókien, przechowywania, dystrybucji itp... wszystko w jednym.
  • Kable, pigtaile, patchcordy działają niezależnie, bez oddziaływania na siebie nawzajem, instalacja SC adapterów typu kasetowego, łatwe w zarządzaniu.
  • Panel dystrybucyjny może być montowany odwrotnie, kabel doprowadzający światłowód można wprowadzić do puszki przez uszczelniony otwór.
  • Obudowa może być zainstalowana do ściany lub słupu, odpowiednia do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.
  • Do zestawu dołączono 16x - osłona spawu 60mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,86 zł z VAT 3,14 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Średni czas spawania: 6s, średni czas zgrzewania: 15s; wykonanie do 240 spawów na jednym cyklu ładowania baterii (poj. 7800mAh, czas ładowania 3,5h)

Producent: Signal Fire

5 494,48 zł z VAT 4 467,06 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tracom FTTX MDU B16 (port owalny)

Tracom FTTX MDU B16 jest mufą typu box wyposażoną w 18 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

153,07 zł z VAT 124,45 zł netto

szt

Mufa światłowodowa pionowa (FOSC-4IN-24) DOME 24F (2x12)

Mufa światłowodowa pionowa (FOSC-4IN-24) DOME 24F (2x12)

Liczba wejść/wyjść: 4, liczba włókien na tacy: 12 (jeden rdzeń); maksymalna liczba tac: 4

99,30 zł z VAT 80,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator