WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 8x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m) - 1000m BOX

Producent: Optix

1 406,59 zł z VAT 1 143,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 38,01 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3,4mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: S-QOTKSdD. Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach 80-100m oraz w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).

Kabel nawinięty na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,61 zł z VAT 16,76 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 2J MicroADSS DROP, śr. 3 mm, G.657A2

Światłowód FiberHome 2J MicroADSS DROP, śr. 3 mm, G.657A2

Światłowód do sieci napowietrznych, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Maksymalne naprężenie instalacyjne 1000N. Może być stosowany do instalacji napowietrznych z przęsłami do 100m.

Producent: Telcoline

0,82 zł z VAT 0,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator