WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 8x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m) - 1000m BOX

Producent: Optix

1 437,98 zł z VAT 1 169,09 zł netto

Najtańsza dostawa: 38,01 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3,4mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: S-QOTKSdD. Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach 80-100m oraz w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).

Kabel nawinięty na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Zakres średnic kabla: 3-6 [mm]

7,63 zł z VAT 6,20 zł netto

szt

Hak słupowy M12 250mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

NOWOŚĆ!

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 12 włóknami SM 9/125

Producent: Solarix

3 099,60 zł z VAT 2 520,00 zł netto

szt

Światłowód ZTT 2J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 50m (2 km)

NOWOŚĆ!

Światłowód ZTT 2J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 50m (2 km)

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 50m

Producent: ZTT

2 154,96 zł z VAT 1 752,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator