WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1271, DDM

10000Base-LX (1271nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

785,23 zł z VAT 638,40 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1291, DDM

10000Base-LX (1291nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

785,23 zł z VAT 638,40 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1311, DDM

10000Base-LX (1311nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

785,23 zł z VAT 638,40 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1331, DDM

10000Base-LX (1331nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

785,23 zł z VAT 638,40 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1351, DDM

10000Base-LX (1351nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

916,10 zł z VAT 744,80 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1371, DDM

10000Base-LX (1371nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

916,10 zł z VAT 744,80 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1391, DDM

10000Base-LX (1391nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

916,10 zł z VAT 744,80 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1411, DDM

10000Base-LX (1411nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

916,10 zł z VAT 744,80 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1271, DDM

10000Base-LX (1271nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

981,54 zł z VAT 798,00 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1291, DDM

10000Base-LX (1291nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

981,54 zł z VAT 798,00 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1311, DDM

10000Base-LX (1311nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

981,54 zł z VAT 798,00 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1331, DDM

10000Base-LX (1331nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

981,54 zł z VAT 798,00 zł netto

szt