WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

209,99 zł z VAT 170,72 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

209,99 zł z VAT 170,72 zł netto

szt

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

209,99 zł z VAT 170,72 zł netto

szt

Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

210,47 zł z VAT 171,11 zł netto

szt

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-SR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-SR

Wielomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

215,93 zł z VAT 175,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optec GBIC 1.25Gbps RJ45, 100m

217,59 zł z VAT 176,90 zł netto

szt

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: D-Link

220,54 zł z VAT 179,30 zł netto

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

236,23 zł z VAT 192,06 zł netto

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

NOWOŚĆ!

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

244,16 zł z VAT 198,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1271

1000Base-LX (1271nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

244,82 zł z VAT 199,04 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1291

1000Base-LX (1291nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

244,82 zł z VAT 199,04 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1311

1000Base-LX (1311nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

244,82 zł z VAT 199,04 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1331

1000Base-LX (1331nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

244,82 zł z VAT 199,04 zł netto

szt