WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 1m

Producent: Opto

5,25 zł z VAT 4,27 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netgear GS108GE

Netgear GS108GE

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet, zasilacz 12V

Producent: Netgear

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,02 zł z VAT 0,83 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,97 zł z VAT 15,42 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

19,63 zł z VAT 15,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, SM, 1m

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

6,27 zł z VAT 5,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator