WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2

Producent: Opto

8,07 zł z VAT 6,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

25,95 zł z VAT 21,10 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

518,25 zł z VAT 421,34 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 460,53 zł z VAT 1 187,42 zł netto

szt

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

W komplecie zasilacz DEMO 5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB

Producent: MikroTik

251,28 zł z VAT 204,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

50,45 zł z VAT 41,02 zł netto

szt

Pigtail FC/APC, SM, 1m

9,77 zł z VAT 7,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator