WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2

Producent: Opto

6,47 zł z VAT 5,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail FC/APC, SM, 2m

10,10 zł z VAT 8,21 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m

5,25 zł z VAT 4,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator