WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowody

Kabel światłowodowy jest specyficzną strukturą wykonaną z włókna szklanego, która jest przystosowana do transportu światła jako nośnika informacji. Wśród zalet światłowodów można wymienić ich ogromną przepustowość – jest aż 1000 razy większa niż ta, którą mają kable miedziane. Kabel światłowodowy jest też odporny na wiele czynników środowiskowych, które zagrażają metalom. Dlatego wyróżnia się wieloletnią trwałością. Światłowody telekomunikacyjne stanowią obecnie podstawę funkcjonowania większości sieci telefonii komórkowych i internetowych. Do ich budowy jednak niezbędne są też inne elementy konstrukcyjne, takie jak np. patchcord światłowodowy, pigtail czy przełącznica światłowodowa. Wszystkie te produkty znajdują się w naszej ofercie.

Kable, tacki i mierniki optyczne

Ponieważ asortyment sklepu WISP.PL jest przeznaczony do budowy sieci internetowych telekomunikacyjnych i monitoringu, nie mogło w nim również zabraknąć światłowodów. W tej kategorii zgromadziliśmy zarówno kable podstawowe, które oferujemy na metry, jak i przewody zakończone złączami. W sprzedaży znajdą Państwo ponad 1000 produktów, takich jak: pigtail światłowodowy, mufa światłowodowa, moduł SFP, stelaż zapasu kabla czy tacka światłowodowa. Polecamy również media konwerter światłowodowy TP-Link, Planet, Option, Ubiquiti Networks i innych producentów. Instalatorom polecamy profesjonalne narzędzia – ściągacze instalacji, strippery, spawarki oraz mierniki mocy optycznej. Mamy też bogatą ofertę produktów dla EPON/GPON.

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 4x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 4x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

2,08 zł z VAT 1,69 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

2,20 zł z VAT 1,79 zł netto

szt

Karabińczyk I-K09 9x90 mm

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Uniwersalny przewód wzmocniony dwoma prętami FRP. Do instalacji w kanalizacji teletechnicznej oraz do instalacji napowietrznych.

Producent: Optix

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

Karabińczyk I-K10 10x100 mm

2,51 zł z VAT 2,04 zł netto

szt

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Uniwersalny przewód wzmocniony dwoma prętami FRP. Do instalacji w kanalizacji teletechnicznej oraz do instalacji napowietrznych.

Producent: Optix

2,71 zł z VAT 2,20 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (oval one-body)

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 24J ADSS, dwutubowy, płaski, G.652D, span 60m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 24J ADSS, dwutubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód samonośny płaski z tubami ochronnymi, SPAN do 60m.

Producent: FiberHome

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

2,93 zł z VAT 2,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Kabel łatwego dostępu Vertica 12J G.657A2 LSOH

Kabel łatwego dostępu Vertica 12J G.657A2 LSOH

Sprzedawany wyłącznie na szpulach 500mb.

Producent: Telcoline

2,95 zł z VAT 2,40 zł netto

szt