WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowody

Kabel światłowodowy jest specyficzną strukturą wykonaną z włókna szklanego, która jest przystosowana do transportu światła jako nośnika informacji. Wśród zalet światłowodów można wymienić ich ogromną przepustowość – jest aż 1000 razy większa niż ta, którą mają kable miedziane. Kabel światłowodowy jest też odporny na wiele czynników środowiskowych, które zagrażają metalom. Dlatego wyróżnia się wieloletnią trwałością. Światłowody telekomunikacyjne stanowią obecnie podstawę funkcjonowania większości sieci telefonii komórkowych i internetowych. Do ich budowy jednak niezbędne są też inne elementy konstrukcyjne, takie jak np. patchcord światłowodowy, pigtail czy przełącznica światłowodowa. Wszystkie te produkty znajdują się w naszej ofercie.

Kable, tacki i mierniki optyczne

Ponieważ asortyment sklepu WISP.PL jest przeznaczony do budowy sieci internetowych telekomunikacyjnych i monitoringu, nie mogło w nim również zabraknąć światłowodów. W tej kategorii zgromadziliśmy zarówno kable podstawowe, które oferujemy na metry, jak i przewody zakończone złączami. W sprzedaży znajdą Państwo ponad 1000 produktów, takich jak: pigtail światłowodowy, mufa światłowodowa, moduł SFP, stelaż zapasu kabla czy tacka światłowodowa. Polecamy również media konwerter światłowodowy TP-Link, Planet, Option, Ubiquiti Networks i innych producentów. Instalatorom polecamy profesjonalne narzędzia – ściągacze instalacji, strippery, spawarki oraz mierniki mocy optycznej. Mamy też bogatą ofertę produktów dla EPON/GPON.

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 24x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 24x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Uniwersalny przewód wzmocniony dwoma prętami FRP. Do instalacji w kanalizacji teletechnicznej oraz do instalacji napowietrznych.

Producent: Optix

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat

Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 12mm i wysokości 4mm

Producent: Telcom

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, MM, SIMPLEX

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

4,62 zł z VAT 3,76 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,75 zł z VAT 3,86 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

4,75 zł z VAT 3,86 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt