WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM5110-SR moduł SFP+ LC 10GBase-SR

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SM5110-SR moduł SFP+ LC 10GBase-SR

Wielomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

97,50 zł z VAT 79,27 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

102,02 zł z VAT 82,94 zł netto

szt

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

102,02 zł z VAT 82,94 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

102,02 zł z VAT 82,94 zł netto

szt

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

137,72 zł z VAT 111,97 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

137,72 zł z VAT 111,97 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

168,09 zł z VAT 136,66 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

168,09 zł z VAT 136,66 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

171,30 zł z VAT 139,27 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

177,38 zł z VAT 144,21 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

177,38 zł z VAT 144,21 zł netto

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

178,53 zł z VAT 145,15 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

204,03 zł z VAT 165,88 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

204,03 zł z VAT 165,88 zł netto

szt