WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

74,42 zł z VAT 60,50 zł netto

szt

TP-Link TL-SM5110-SR moduł SFP+ LC 10GBase-SR

TP-Link TL-SM5110-SR moduł SFP+ LC 10GBase-SR

Wielomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

87,51 zł z VAT 71,15 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

109,40 zł z VAT 88,94 zł netto

szt

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

118,25 zł z VAT 96,14 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

118,25 zł z VAT 96,14 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

129,13 zł z VAT 104,98 zł netto

szt

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

135,45 zł z VAT 110,12 zł netto

szt

TP-Link TL-SM5110-LR moduł SFP+ LC 10GBase-LR

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SM5110-LR moduł SFP+ LC 10GBase-LR

Jednomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

146,37 zł z VAT 119,00 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Miedziany, pasywny kabel SFP28 o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

156,10 zł z VAT 126,91 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

159,64 zł z VAT 129,79 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

159,64 zł z VAT 129,79 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

165,56 zł z VAT 134,60 zł netto

szt