WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

45,58 zł z VAT 37,06 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

45,58 zł z VAT 37,06 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

48,43 zł z VAT 39,37 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

48,43 zł z VAT 39,37 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

54,82 zł z VAT 44,57 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

56,64 zł z VAT 46,05 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

63,96 zł z VAT 52,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

65,78 zł z VAT 53,48 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

91,38 zł z VAT 74,29 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

100,52 zł z VAT 81,72 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

106,43 zł z VAT 86,53 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

114,23 zł z VAT 92,87 zł netto

szt

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

203,18 zł z VAT 165,19 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM

WDM, TX: 1490nm, RX: 1550nm), SM SC, 80km, DDM

Producent: Option

268,76 zł z VAT 218,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

WDM, TX: 1550nm, RX: 1490nm, SM SC, 80km, DDM

Producent: Option

268,76 zł z VAT 218,50 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

289,71 zł z VAT 235,54 zł netto

szt