WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,89 zł z VAT 38,12 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,89 zł z VAT 38,12 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

47,50 zł z VAT 38,62 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

47,50 zł z VAT 38,62 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

51,14 zł z VAT 41,58 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

52,85 zł z VAT 42,97 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

59,67 zł z VAT 48,51 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

61,38 zł z VAT 49,90 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

77,48 zł z VAT 62,99 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

80,50 zł z VAT 65,45 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

88,56 zł z VAT 72,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

93,76 zł z VAT 76,23 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

100,64 zł z VAT 81,82 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

129,85 zł z VAT 105,57 zł netto

szt

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

179,00 zł z VAT 145,53 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

255,25 zł z VAT 207,52 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

NOWOŚĆ!

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

328,83 zł z VAT 267,34 zł netto

szt